Nastavení zobrazení

Okrsková soutěž v požárním sportu

• OI Developer
  • 43

Sbor dobrovolných hasičů Vojice v letošním roce pořádal Okrskovou soutěž v požárním sportu.

Soutěž se uskutečnila 11. května 2019 ve Sportovně-relaxačním areálu v Podhorním Újezdu. Soutěže se zůčastilo celkem 23 družstev z toho bylo 8 družstev mužů, 2 družstva žen a 13 družstev dětí. Soutěže se zůčastnila družsta: SDH Holovousy, SDH Lískovice, SDH Ostroměř, SDH Staré Smrkovice, SDH Nevrátice, SDH Sobčice, SDH Třtěnice a SDH Vojice. Soutěž se skládala z 2 disciplýn: štafetový běh a požární útok.

V kategorii MUŽI se na 1. místě umístilo družstvo SDH Ostroměř, 2. místo SDH Holovousy a 3. místo SDH Lískovice. SDH Vojice se umístili na 4. místě. Mezi 3. a 4. místem byl časový rozdíl pouhých 8 desetin vteřiny.

V kategorii ŽENY se na 1. místě umístilo družstvo SDH Holovousy a na 2. místě SDH Staré Smrkovice.

Odpoledne bylo vyhrazeno dětem. Pro dětská družstva byly připravené také 2 disciplíny. Děti předvedly štafetový běh a ukázku požárního útoku. Sešlo se celkem 13 detských družstev (3 družstva PŘÍPRAVKY, 5 družstev kategorie MLADŠÍ ŽÁCI a 5 družstev kategorie STARŠÍ ŽÁCI). Všechny zůčastněné děti předvedly pozoruhodné výkony, za něž obdržely balíčky se sladkostmi, medaile, diplomy a poháry.